Przejdź do treści strony

Restauracja mieści się na parterze zachodniego skrzydła  renesansowego Zamku w Suchej Beskidzkiej. Dysponujemy czterema przestronnymi, gustownie i stylowo urządzonymi salami mogącymi pomieścić nawet 120 osób.

Restauracja czynna jest codziennie w godzinach 10.00 – 22.00.

Urządzamy wszelkiego rodzaju przyjęcia rodzinne, oferując obsługę najwyższej jakości. Specjały naszej kuchni zadowolą najbardziej wymagające podniebienia. Urządzamy wesela, chrzciny, przyjęcia urodzinowe, rocznicowe, stypy, bale absolwenta. Do każdej imprezy podchodzimy z  wielkim zaangażowaniem, starannie przygotowujemy sale i stoły, wspólnie z Klientem ustalamy specjalne i niepowtarzalne menu odpowiadające wymaganiom naszych Gości. Urządzamy przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych Gości. W ofercie mamy atrakcyjne menu satysfakcjonujące ich wymagające gusta smakowe oraz oprawę animatorską umilającą każdy Kinderbal.

Restauracja

Od wczesnej wiosny do późnej jesieni możecie Państwo kosztować specjałów naszej kuchni w uroczo położonym, zacisznym ogródku. Na specjalne życzenie udostępniamy szałas grillowy. Restauracja Kasper Suski ma także wielkie doświadczenie w organizowaniu spotkań biznesowych, zarówno tych szkoleniowych, jak i integracyjnych. Mogą to być imprezy organizowane w naszej restauracji, do dyspozycji oddajemy wybraną salę lub całą restaurację oraz ogródek.

Restauracja na zewnątrz

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie imprez plenerowych organizowanych na dziedzińcu zamkowym, gdzie pomieścić możemy nawet 1500 osób. Organizowane przez nas przyjęcia rodzinne oraz biznesowe mogą mieć różny charakter, a o ich standardzie i charakterze decyduje Klient. Dostosowujemy się do życzeń naszych Gości i dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcie zostało na zawsze w pamięci naszych Klientów. O wysokim poziomie świadczonych przez nas usług świadczą liczne rekomendacje oraz szerokie grono wiernych, stałych Klientów, którym zawsze oferujemy atrakcyjne rabaty.

Restauracja - Zamek Suski

Zapraszamy do kontaktu

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej restauracji i hotelu. Bez względu na to, czy planujesz zarezerwować stolik w restauracji, zorganizować wyjątkowe przyjęcie czy zatrzymać się u nas na noc, nasz zespół jest gotowy, aby Ci pomóc.

Kontakt